Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij u de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in uw browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer u terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site u het meest interessant en nuttig vindt.
Introductiekorting: Introduceer een contact uit uw netwerk en ontvang beiden 10% korting per succesvolle introductie.


Algemene informatie
Zo’n 180.000 nalatenschappen vallen per jaar open. Vele daarvan zullen door een executeur of vereffenaar worden afgewikkeld. Deze masterclass is bestemd voor executeurs en vereffenaars, maar ook voor hun adviseurs of de adviseurs van de erfgenamen. De docenten nemen de executele en vereffening van A tot Z door, waarbij ook de recente ontwikkelingen aan de orde komen. Verder worden veel praktische tips gegeven en worden de verschillen tussen de executele, vereffening en afwikkelingsbewind geduid.
Prijs en locatie
Deze cursus wordt in het Aristo Meeting Center Amsterdam (Sloterdijk) verzorgd. De cursus zal ook middels een livestream te volgen zijn. U kunt bij uw inschrijving aangeven of u de cursus op locatie wilt volgen of online middels de livestream.
Deelname op locatie
Bij deelname op locatie bedraagt de cursus € 559,- excl. btw. Uitgebreide lunch is inbegrepen, alsmede onbeperkt thee, koffie, frisdrank en lekkernijen.
Het Aristo Meeting Center ligt direct naast NS-station Amsterdam Sloterdijk. Het Aristo Meeting Center beschikt ook over een eigen parkeergarage met een maximumtarief van € 12,50 bij parkeren tot 10 uur.
Deelname online
Online deelname (6 PO/PE) bedraagt € 499,- excl. btw.
Docenten

Prof. mr. dr. B.M.E.M. (Bernard) Schols
Prof. mr. dr. Bernard Schols is thans als hoogleraar verbonden aan het Centrum voor Notarieel recht van de Radboud Universiteit Nijmegen en vennoot bij ScholsBurgerhartSchols Estate planning. Hij is gepromoveerd (2007) op de ‘sterren’ van de executeur. Hij was notaris te Nijmegen en rechter(-plv) bij de rechtbank Arnhem. Hij schreef voor de KNB preadviezen over de legitieme portie (2006) en de verdeling (2012). Mede van zijn hand verscheen ook het populaire boek ‘Voorkom ruzie bij de kist’. Als deskundige beantwoordt hij vragen op het gebied van schenken en erven in het weekblad Elsevier.

mr. J.Th.M. (Joost) Diks
Joost Diks is een bekende specialist op het gebied van familie- en erfrecht. Hij studeerde zowel Nederlands recht als notarieel recht aan de Radboud Universiteit Nijmegen. Joost is medeoprichter van Advocaten Familie- & Erfrecht. Naast familierechtadvocaat en erfrechtadvocaat is Joost actief als docent. Hij verzorgt veelvuldig opleidingen, cursussen en lezingen op het gebied van het familie- en erfrecht en is (co)auteur van diverse boeken en publicaties.
Joost is eveneens betrokken bij diverse organisaties. Zo is hij in 2013 medeoprichter en tot 2018 bestuurslid van de VEAN. Als actief lid en examinator bij het toelatingsexamen is Joost nog steeds aan de VEAN verbonden. Daarnaast is Joost al jaren actief bestuurslid van NOVEX en sinds 2024 voorzitter van deze vereniging. Joost verschijnt regelmatig in de media waar hij zijn visie op het familie- en erfrecht deelt. Hij wikkelt als executeur en vereffenaar complexe en omvangrijke nalatenschappen af.
Ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen. Schrijf als eerste er een.
Review plaatsen
Review plaatsen
Inschrijven
U heeft een account nodig om u in te schrijven voor deze cursus. U kunt met uw account uw inschrijvingen inzien en onze cursussen terugkijken. Heeft u geen account? Account aanmaken. Heeft u wel een account? Log dan in via onderstaand formulier.

