Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij u de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in uw browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer u terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site u het meest interessant en nuttig vindt.
Introductiekorting: Introduceer een contact uit uw netwerk en ontvang beiden 10% korting per succesvolle introductie.


Algemene informatie
Het huurrecht is telkens in beweging als gevolg van jurisprudentie en wijzigende wetgeving. In 2024 is er veel nieuwe wetgeving ingevoerd, waaronder de Wet betaalbare huur en de Wet vaste huurcontracten. De invoering van deze wetten heeft grote gevolgen voor huurders en voor verhuurders. Langzaam maar zeker wordt inzichtelijk welke effecten dat zijn. In deze cursus wordt ingegaan op de actuele onderwerpen en recente ontwikkelingen rondom het huurrecht voor woonruimte. Na afloop van deze cursus bent u op de hoogte van de laatste stand van zaken op het gebied van het huurrecht woonruimte en kunt u deze kennis direct toepassen in uw eigen praktijk.
De exacte onderwerpen van de cursus zijn van de actualiteit afhankelijk en kunnen op de cursusdag enigszins afwijken van hierboven genoemde onderwerpen.
Programma
Datum | Tijd |
---|---|
23 september 2025 | 13:15 - 17:45 uur |
Cursustijd is inclusief half uur pauze.
Docenten

mr. J. (Jeroen) Groenewoud
Jeroen Groenewoud is na zijn studie (2003) als jurist begonnen bij Vastgoed Belang, de vereniging van particuliere verhuurders en beleggers. In 2007 heeft Jeroen de overstap gemaakt naar de advocatuur. Momenteel is hij als advocaat, gespecialiseerd in het huur- en vastgoedrecht, werkzaam bij Corten De Geer Advocaten.
In 2011 heeft hij de specialisatieopleiding van de Vereniging van Huurrecht advocaten (VHA) afgerond. Zodoende mag hij zich specialist in het huurrecht noemen.
Jeroen is docent bij verschillende opleidingsinstituten waaronder bij Iuris Legal juridische opleidingen. Ook geeft hij les voor de specialisatieopleiding van de Vereniging Huurrecht Advocaten.
Verder is Jeroen een van de auteurs van Commentaar Huurrecht van SDU en SDU Online.
Ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen. Schrijf als eerste er een.
Review plaatsen
Review plaatsen
Inschrijven
U heeft een account nodig om u in te schrijven voor deze cursus. U kunt met uw account uw inschrijvingen inzien en onze cursussen terugkijken. Heeft u geen account? Account aanmaken. Heeft u wel een account? Log dan in via onderstaand formulier.

