



Algemene informatie
In deze cursus behandelt Prof. Verstijlen de actuele ontwikkelingen in de wetgeving en de jurisprudentie op het terrein van het insolventierecht. U heeft tijdens de cursus voldoende ruimte om uw vragen te stellen.
Prijs en locatie
Deze cursus zal ‘hybride‘ worden verzorgd. Dit houdt in dat de cursus op locatie wordt verzorgd met een livestream door middel waarvan u tevens online kunt deelnemen. U kunt bij uw inschrijving aangeven of u fysiek wilt deelnemen of online.
Fysieke deelname
De cursus zal verzorgd worden in het moderne Atrium Meeting Centre op de Amsterdamse Zuidas. Het Atrium Meeting Centre is uitstekend te bereiken met het openbaar vervoer. De cursus bedraagt € 379,- excl. btw bij fysieke deelname op locatie.
Online deelname
De cursus is ook online te volgen via een livestream. Online deelname aan de cursus geeft ook recht op opleidingspunten. Online deelname bedraagt € 349,- excl. btw.
Programma
| Datum | Tijd |
|---|---|
| 1 november 2022 | 13:30 - 18:00 uur |
Cursustijd is inclusief half uur pauze.
Docenten
Prof. mr. dr. F.M.J. (Frank) Verstijlen
Ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen. Schrijf als eerste er een.
Review plaatsen
Review plaatsen




