


Algemene informatie
In deze bijeenkomst zal prof. Freek Schols u inwijden in de geheimen van de legitieme portie in het erfrecht.
Na eerst kort een algemeen kader te schetsen, wordt er al snel de diepte ingedoken en diverse items uitgediept. Denk aan de inkortingsvolgorde, de niet-opeisbaarheidsclausules, de waardering en het ‘ausser betracht’ denken, het recht op informatie en het informeren, niet- inferieure bedrijfsopvolging en bewind, de cautio Socini, stiefkinderen, overgangsrecht, IPR, rente, conservatoir beslag, etc. Ook komen ontervingsstrategieën aan bod. Er is ruimte voor discussie en het inbrengen van vragen vanuit uw eigen praktijk.
Prijs en locatie
Deze cursus zal ‘hybride‘ worden verzorgd. Dit houdt in dat de cursus op locatie wordt verzorgd met een livestream door middel waarvan u tevens online kunt deelnemen. U kunt bij uw inschrijving aangeven of u fysiek wilt deelnemen of online.
Fysieke deelname
De cursus zal verzorgd worden in het moderne Atrium Meeting Centre op de Amsterdamse Zuidas. Het Atrium Meeting Centre is uitstekend te bereiken met het openbaar vervoer. De cursus bedraagt € 379,- excl. btw bij fysieke deelname op locatie.
Online deelname
De cursus is ook online te volgen via een livestream. Online deelname aan de cursus geeft ook recht op opleidingspunten. Online deelname bedraagt € 349,- excl. btw.
Programma
| Datum | Tijd |
|---|---|
| 19 september 2024 | 09:00 - 13:30 uur |
Cursustijd is inclusief half uur pauze.
Docenten
Prof. mr. dr. F.W.J.M. (Freek) Schols
Ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen. Schrijf als eerste er een.
Review plaatsen
Review plaatsen


