Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij u de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in uw browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer u terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site u het meest interessant en nuttig vindt.
Introductiekorting: Introduceer een contact uit uw netwerk en ontvang beiden 10% korting per succesvolle introductie.
Algemene informatie
Docenten

Mr. B. (Bas) Martens
Bas Martens is strafrechtadvocaat bij Delissen Martens advocaten in Den Haag en oud-deken van de Haagse Orde van Advocaten. Hij is docent op het gebied van de anti-witwasregelgeving en het gedragsrecht voor advocaten. Bas adviseert en begeleidt advocaten op het gebied van hun kantoororganisatie en bij tuchtrechtelijke, bestuursrechtelijke en strafrechtelijke problemen. Hij geeft leiding aan de secties Strafrecht en Militair recht van Delissen Martens Advocaten Belastingadviseurs Mediation in Den Haag. In de samenwerking met Suzanne Hendrickx adviseert hij advocatenkantoren bij het opzetten van hun risicomanagement, compliance-en audit structuur.

Mr. C.C. (Callista) Meijer
Na het voltooien van de studie rechtsgeleerdheid in 1985 werd mr. Meijer benoemd tot rechterlijk ambtenaar in opleiding. In dat kader was zij gedurende periodes van steeds twee jaar werkzaam als griffier en als officier en justitie. In haar buitenstage was zij werkzaam als bedrijfsjurist bij KLM. Na voltooiing van de raio-opleiding is zij werkzaam gebleven bij KLM, waar zij in 1995 tot Dept. General Counsel werd benoemd. Sedert 1997 was zij daarnaast rechter-plv in Den Haag. In 2000 koos mr. Meijer ervoor haar loopbaan voort te zetten in de internationale advocatuur. Tot 2010 was zij werkzaam als advocaat mededingingsrecht, laatstelijk bij Allen & Overy LLP. Sedert 2010 is mr. Meijer raadsheer bij het gerechtshof te Amsterdam (handelssector). Per medio 2019 is zij als senior raadsheer verbonden aan de Ondernemingskamer.

Mr. drs. B.M.M. (Berend) Reuder
Berend Reuder is partner in de praktijkgroep Mededinging & Gereguleerde Markten van Stek Advocaten in Amsterdam. Berend is gespecialiseerd in Nederlands, Europees en Curaçaos mededingingsrecht, alsmede consumentenbeschermingsrecht en wet- en regelgeving betreffende Foreign Direct Investment (FDI) screening. Zijn mededingingsrechtelijke expertise omvat fusietoezicht, het kartelverbod, het verbod op misbruik van machtspositie en staatssteun. Zijn expertise op het gebied van fusietoezicht omvat zowel meldingsprocedures als boeteprocedures wegens niet (tijdig) melden van een transactie (gun jumping). Ten aanzien van de kartel- en misbruikverboden behelst zijn expertise onder meer compliance vraagstukken, onaangekondigde inspecties, clementie en boeteprocedures. Hij vertegenwoordigt cliënten voor zowel de civielrechtelijke als de bestuursrechtelijke instanties. Berend studeerde zowel Economie (2004) als Rechten (2006) en werkte voor zijn overstap naar Stek als advocaat op de unit EU & Competition van Houthoff. Hij publiceert regelmatig in kranten en tijdschriften en is redacteur van de mededingingsrechtelijke handboeken European Competition Law (Edward Elgar) en Nederlands Mededingingsrecht (Kluwer).
Ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen. Schrijf als eerste er een.
Review plaatsen