




Algemene informatie
Tijdens deze cursus worden zowel de kernverplichtingen als de actuele ontwikkelingen binnen de Wet ter voorkoming van witwassen en financieren van terrorisme (Wwft) behandeld. Hierbij wordt tevens vooruit gekeken naar de Anti-witwasverordening (AMLR) die in 2027 in werking zal treden.
Onder meer het cliëntenonderzoek, de risicobeoordeling en het melden van ongebruikelijke transacties komen aan de orde. Voorts worden de begrippen witwassen en financieren van terrorisme behandeld zodat u in staat bent de laatste indicatoren in de praktijk te herkennen.
De docent beschikt over ruime praktijkervaring met betrekking tot de Wwft, waaronder ervaring op het gebied van toezicht en handhaving. Met deze cursus voldoet u aan de opleidingsverplichting uit de Wwft.
Docenten
mr. J. (Jurjan) Geertsma
Ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen. Schrijf als eerste er een.
Review plaatsen
Review plaatsen
Inschrijven
U heeft een account nodig om u in te schrijven voor deze cursus. U kunt met uw account uw inschrijvingen inzien en onze cursussen terugkijken. Heeft u geen account? Account aanmaken. Heeft u wel een account? Log dan in via onderstaand formulier.




