

Algemene informatie
Opname 5 november 2024
Het huurrecht is voortdurend in beweging. Tijdens deze 4-uurs cursus wordt stil gestaan bij de actuele rechtspraak en ontwikkelingen op het gebied van het huurrecht voor bedrijfsruimte en voor woonruimte.
Tevens wordt er daarbij verdiept ingegaan op de leerstukken van onvoorziene omstandigheden in de zin van artikel 6:258 BW en de doorwerking van de redelijkheid en billijkheid in het huurrecht.
Extra aandacht wordt besteed aan de mogelijkheid tot huurprijsherziening, de relevante rechtspraak en enkele strategische tips and tricks. Verder wordt er ingegaan op de kantonrechtersuitspraken over het onredelijke huurprijsverhogingsbeding en de wijzigingen per 1 juli 2024 op het gebied van het woonruimtehuurrecht.
Spelregels
Na inschrijving voor de cursus heeft u gedurende een periode van 3 maanden de mogelijkheid om de cursus te volgen en aan de hiervoor geldende vereisten te voldoen. Nadat u de cursus heeft afgerond ontvangt u automatisch een digitaal deelnamecertificaat (inclusief PO/PE-punten) in uw persoonlijke leeromgeving.
Docenten
mr. B. (Bas) Martens
Bas Martens is advocaat en partner bij Lexence. Hij is actief in de vastgoedpraktijk, waarbij hij gespecialiseerd is in projectontwikkeling en huurrecht.
Bas is lid van de Vereniging voor Bouwrecht en de Vereniging van Huurrecht Advocaten. Hij is docent aan de Radboud Universiteit Nijmegen, de Grotius Academie en gastdocent bij de Samenwerkende Register accountants en Accountants en Administratieconsulenten.
Hij studeerde Nederlands recht aan de Universiteit Maastricht en aan de University of Surrey (Verenigd Koninkrijk). Bas werd in 1997 beëdigd als advocaat.
Ervaringen
Er zijn nog geen beoordelingen. Schrijf als eerste er een.
Review plaatsen
Review plaatsen
Inschrijven
U heeft een account nodig om u in te schrijven voor deze cursus. U kunt met uw account uw inschrijvingen inzien en onze cursussen terugkijken. Heeft u geen account? Account aanmaken. Heeft u wel een account? Log dan in via onderstaand formulier.


